Oud predikanten

ds. J.W. Genuit


ds. W.J. Pantjes



ds. J. Schelhaas
       1967 - mei 1976
ds. J.W. Genuit
        2 dec. 1973 - 5 sept. 1982
ds. J. van Buuren
        17 apr. 1977 - 11 aug. 1985      
ds. W.J. Pantjes
        11 sep. 1983 - 1 okt. 1998
ds. G.C. van de Kamp
        24 aug. 1986 - 1 febr. 2011
ds. F.A. Benthem
        7 mei 1995 - 4 apr. 2004
ds. J.G. Fennema
        9 jan. 2000 - 1 aug. 2015


ds. J. van Buuren


ds. J. Schelhaas


ds. G.C. van de Kamp

ds. F.A. Benthem


ds. J.G. Fennema
een interview met ds. Fennema